21.5 inch LCD Display with 2000Nits Brightness Support Outdoor Application LCMA-RX0215GB29-Z200
সাক্ষ্যদান
চীন Shenzhen Rogin Electronics Co., Ltd. সার্টিফিকেশন
ক্রেতার পর্যালোচনা
—— ক্যাসপার সোরেনসেন
—— নিকোল বেকার
—— জিওভানি
—— লুকাস মুলার
তোমার দর্শন লগ করা অনলাইন চ্যাট এখন
পণ্যের বিবরণ:
Place of Origin: Shenzhen
পরিচিতিমুলক নাম: ROGIN
Model Number: LCMA-RX0215GB29-Z200
প্রদান:
Minimum Order Quantity: 5
মূল্য: Price is negotiable.
Packaging Details: Cartons or wooden cases
Delivery Time: 4-6weeks
Payment Terms: T/T,L/C
Supply Ability: Spot adequacy
বিবরণ
প্যানেল আকার: 21.5" রেজোলিউশন: 1920*1080
উজ্জ্বলতা: 2000 (টাইপ।) দিক অনুপাত: 16: 9
বিশেষভাবে তুলে ধরা:
21.5 inch outdoor LCD display
high brightness 2000Nits LCD
LCMA-RX0215GB29-Z200 LCD panel
Product Specifications
Panel Size 21.5"
Resolution 1920*1080
Brightness 2000 (Typ.)
Aspect Ratio 16:9
Active Area 476.6*268.1mm (A.A)
Outline Dimension 495.6*292.2*13.6mm
Product Features
  • Brightness customization 700-5000cd/m²
  • Outdoor sunlight readable
  • Low power consumption
  • High uniformity up to 85%
  • Aluminium backlight structure with good heat dissipation
  • Wide temperature range up to -30°C-80°C
  • High shock resistance and high stability
Product Applications
  • Bus Stop Station
  • Intelligent Charging Pile
  • Outdoor Electronic News Reading Board
  • Intelligent Express Cabinet
  • Vending Machine
  • Commercial Advertising
  • Attractions Information Inquiry Machine
  • Community Information Board
21.5 inch LCD Display with 2000Nits Brightness Support Outdoor Application LCMA-RX0215GB29-Z200 0 21.5 inch LCD Display with 2000Nits Brightness Support Outdoor Application LCMA-RX0215GB29-Z200 1 21.5 inch LCD Display with 2000Nits Brightness Support Outdoor Application LCMA-RX0215GB29-Z200 2 21.5 inch LCD Display with 2000Nits Brightness Support Outdoor Application LCMA-RX0215GB29-Z200 3
Technical Specifications
Brand Rogin
Series High Brightness LCD Display
Panel Size (inch) 21.5
Model LCMA-RX0215GB29-Z200
Brightness 2000
Resolution 1920*1080
Active Area 476.6*268.1
Overall Size 495.6*292.2*13.6
Viewing Angle 89/89/89/89
Interface Definition LVDS (2 ch, 8-bit)
Backlight Type WLED
Contrast Ratio 1000:1
Aspect Ratio 16:9
Touch Panel Without
Operating Temperature -20-70℃
সামগ্রিক মূল্যায়ন
5.0
রেটিং স্ন্যাপশট
নিম্নলিখিতগুলি সমস্ত মূল্যায়নের বিতরণ
5 তারা
100%
4 তারা
0%
3 তারা
0%
2 তারা
0%
1 তারা
0%